İstanbul Paintball ve Paintball

İstanbul’un sesli ve tozlu hayatından biraz uzaklaşmak ve adrenalin dolu bir oyun istiyorsanız, Avrasya paintball tam size göre. Zaten paintball oyunu, aktif olarak hareket edenler için  harika bir oyundur. Aktif olarak hareket edemeyen ve bir rahatsızlığı olan insanlar oynayamazlar. Paintball bir oyun olarak bilinir ama, şu vardır ki paintball’da dünya ligleri bulunan uluslararası turnuvalar düzenlenen ve çevreye hiç bir şekilde zararı olmayan bir oyundur.

Yaş Sınırı?

Paintball normalde insanlarımız yaş sınırının olmadığını söylerler, elleri ayakları tutan herkes oynar derler. Bu tür yargılar herzaman yanlıştır, paintballl federasyonu kurallarına göre yaş limiti 14’dür ve cinsiyet ayrımı yapılmamaktadır..

Özel Eğitime ihtiyaç Var mıdır?

Paintball genellikle insanların doğada, doğaçlama olarak yürüme ev durma şekillerine göre değişiklik gösterir. Paintball için özel bir eğime ihtiyaç duyulmayan, hattaki oynarken eğiten, kendini oynarken geliştiren bir oyundur.

Genel olarak paintball oynamadan öncelikle bazı kuralları bilmemiz gerekmektedir, paintball oynarken bu kurallar bizlerin vücudumuza gelebilecek zararlardan korumaktadır.

Paintball Sahası da önemlidir, paintball sahalarının genelde büyük olması oyunun daha zevkli ve eğlenceli olmasını sağlamaktadır. Paintball oynarken sahanın büyüklüğünü kullanabilir, daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Paintball Fiyatlarında genellikle boya topları fiyatına göre hesaplanır. Paintball oynayacağınız yerdeki 100 boya topu fiyatına göre sizlere fiyat belirlenmektedir. 100 boya topunun  ortalama Paintball Federasyonu olarak belirlenen fiyatı 30 TL dir. Bu oyuncu sayısına göre ufak değişiklik gösterebilmektedir. Paintball Sahamıza bekler, keyifli ve eğlenceli oyunlar dileriz.

12 Comments

 1. Tolere
 2. erbild
 3. Evilsith
 4. Prezident
 5. Ahmet
 6. İnstaPanel
 7. İnstaPanel
 8. kuruoglu
 9. armagedon66
 10. İnstagram takipci hilesi
 11. Mustafa Hazırcı

Leave a Reply