Online Paintball Keyfi

Minecraft oyunun  oynayanlar bu oyuna yabancı kalmayacaklardır. Oyunun grafikleri tamamen minecraft grafikleri ile birebirdir. Minecraft oyununda olduğu gibi, elinizde bir sopa ile ilerliyor ve bir takım, ev yada eşyalar ile icat ediyorsunuz bu oyunda da çok farklı değil ama  oyunun zevkini online olarak   oynamanızı ve keyif almanızı sağlamak için yapılmıştır.

Oyuna girerken, hiçbir şekilde şifre yada herhangi üyelik istemeyen online paintball sizler için paintball keyfini online olarak internete taşımıştır. Online Paintball oynamak için, siteye girmeniz ve full ekranda oynayabilirsiniz.  Oyun oynamak için üyelik gerektirmeyen bir Online paintball oyunudur. Oyuna başlangıçta sunucu seçimini yapmanız gerekmektedir. 3 Adet sunucu bulunmaktadır, Europe Server, America Server, ve Asia Server.

Sunuculara giriş yaptığınızda paintball oynayan oyuncuların olduğu odalar ve odadaki oyuncu sayıları görünecektir. Odaya girmek için “join room” yapmanız  gerekmektedir. Zaten “join room”  odaya girmiş olacak ve oyuna başlamış olacaksınız.

Oyuna başladığınızda Oyun kontrol ayarları, counter-strike ayarları ile birebir aynıdır, yalnız silah değiştirirken, yukardaki yani klavyenizin üstündeki 1 den 6 ya kadar silah seçimini yapabilirsiniz. Oyuna başladığınızda Fare ayarları, ve bir çok ayarı görebilirsiniz.

Oyuna girdiğinizde, gerçek paintball’da olduğu gibi bir taraf seçmeniz gerekmektedir, Kırmız  ve mavi olmak üzere 2 adet seçenek vardır. Eğlenceli online paintball keyfi için http://www.pacogames.com/webgl/modern-blocky-paint/index.php adresinden oynayabilirsiniz.

6 Comments

  1. Samet Polat
  2. Ballo Akdogan
  3. Sevim Solmaz
  4. Selcuk Dag
  5. Bakiye Serbetci
  6. Selim Emre

Leave a Reply