Paintball istanbul Fiyatları

Günümüzün açık hava oyunu olarak adlandırılan paintball oyununda, genelde sorulan sorulardan baştan gelen paintball fiyatı pahalımı?. Hayat şartlarından  her şeyin fiyatını sorar olduk aldığımız yaptığımız her şeyin fiyatını ve rakamını sorma gereği duyuyoruz. Paintball oyununda genelde insanlar çok pahalı olduğunu zannediyorlar ama paintball fiyatları oldukça makul ve bizlere göre cebimizi yakmayacak şekildedir.

Paintball Günümüzde Fiyatları ve tarifeleri vardır. BU tarifler genelde, bütün, paintball şirketlerinde hemen hemen aynı oranda değişiklik gösterebilir. Paintball tarifeleri, boya topunun sayısına göre göre değişmektedir.

Paintballda’ size verilen toplardan ekstra top aldığınızda her 100 topa 15 TL bir ücret olarak nitelendirilir. Kısaca paintball fiyatlarını görmek istersek, boya topu sayısına göre ücretlendirileceğini unutmamak gerekir.

Paintball Boya topları Tarifleri

Tarifeler: 100 Boya topu 30 TL, 200 boya topu, 40 tl, 300 boya topunun fiyatı, 50 TL olarak ücretlendirme yapılmıştır. BU fiyatlar boya topunun fazlalığı ile değişiklik göstermektedir. Ve paintball oyuna başlarken, paintball silahı, kamuflaj, koruyucu maske çizme yada ayakkabısı, özel olarak sizlere ücretsiz veriliyor. Paintball Günümüz’de en iyi Outdoor oyunu olarak dünya’ca ünlenmiştir. Paintball oynamak için geç değildir, her yaşta dememekte, 16 yaşından büyükler için uygundur.

12 Comments

 1. Hikmet Kiriz
 2. Hakki Doymaz
 3. Ali Keyvan
 4. Hasan Turna
 5. Celal Asunakutlu
 6. Esra Kolanc
 7. Hasan Tas
 8. Davut Yassari Soner
 9. Fatma Ugur
 10. Selim Emre
 11. elitci
 12. kuruoglu

Leave a Reply