Paintball’da Sıkca Sorulanlar

Paintball oynarken yada paintball oynamaya başladığınızda, bir çok soru işareti kafanızda çıkmış olabilir. Paintball da en çok sorulan belli başlı soruları sizler için,  temin ettik.  İnsanların akıllarında,  soru işareti kalmasın diyerekten sizlere birkaç soru ve cevapları yazdık.

Bayanlar da rahatça paintball oynayabilir mi?

Paintball erkek sporu olduğu için bayanların en çok akılların da takılan soru olmuştur. Paintball Cinsiyet ayırt etmeyen tek spor türüdür. Ve bayan olarak oynayan paintball oyuncuları hatta bu oyuncuların ödül kazanmış olanları bile mevcuttur.

Boya üzerimden çıkar mı?

Boya toplarının içerisindeki boyalar gıda boyası olduğu için,  üzerinizden çok rahat bir şekilde çıkmaktadır. Üstelik oyun esnasında başlamadan önce size özel, giysiler verilecektir bu giysiler sizin normal giysilerinizi koruyacaktır. Bu sebepten  dolayı elbiselerinize zarar gelmeyecektir. Zaten elbiselerinize gelse bile ıslak mendil yardımı ile çok rahat bir şekilde çıkacaktır.

Bir kere vurulunca oyun bitiyor mu?

Hayır, oyun 15-30 dakikalık birçok senaryodan oluşur ve bir sonraki senaryoya yine dahil olursunuz. Ek olarak bazı oyun senaryolarında vurulsanız bile ekip arkadaşlarınız tarafınca kurtarılıp, oyuna devam edersiniz.

9 Comments

  1. Nazmiye Denktas
  2. Fethullah Pehlivan
  3. Mehmet Adiguzel
  4. Gulten Sain
  5. Mehmet Ozyol
  6. Mecit Balci
  7. Hasan Alyurt
  8. Ali Yenitombak
  9. erbild

Leave a Reply